ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ - МСЛ Центр

Перейти до вмісту

Головне меню:

 
ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ
ПРОТЕЗУВАННЯ
ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНАСТОМАТОЛОГІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ:

для дітей від 0 до 6 років:


Діти в період їх активного росту мають ще несформовану емаль і тому дуже схильні до карієсу.

Тому спостереження досвідченого фахівця за розвитком дитини з першого року життя забезпечує своєчасну корекцію вроджених відхилень і можливу профілактику, як тимчасових, так і постійних зубів.

для дітей від 6 до 18 років.

Період до 7-8-річного віку - це найбільш ефективний час для профілактики карієсу постійних зубів і неправильного прикусу.

Найефективніший метод профілактики - герметизація фісур (природних емалевих складок на зубах). Для цього не потрібно буде робити ні уколу, ні навіть користуватися бормашиною
. Також в нашій клініках використовується сучасна методика профілактики карієсу - глибоке фторування, в результаті якої відбувається довготривале збагачення емалі зубів фтором. Ваша дитина не буде боятися зубного лікаря, просто тому, що не знатиме зубного болю.

Ви повинні знати, що надійно попередити карієс постійних зубів можна тільки в тому випадку, якщо почати його профілактику пізніше 6 років. Якщо ж Ви запізнилися з профілактикою і прийшли, коли у дитини вже є хвороби зубів і порожнини рота, то висококваліфіковані фахівці допоможуть швидко, якісно, безболісно вилікувати дитину, проведуть диспансерне обстеження, професійну гігієну, запропонують подальше пільгове спостереження. Це зведе до мінімуму наслідки хвороби і попередить появу нових.

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню