КАРІЄС - МСЛ Центр

Перейти до вмісту

Головне меню:

 
ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ
ПРОТЕЗУВАННЯ
ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА


Профілактика і лікування Карієса

Карієс без перебільшення можна назвати початком всіх проблем із зубами. Саме з нього починається поразка твердих тканин зуба через демінералізацію, яка може привести до втрати зуба. Навіть самий ретельний домашній догляд не завжди зможе вберегти від появи цього захворювання.Як лікувати карієс? Як не допустити ускладнень і попередити такі захворювання як пульпіт і періодонтит


В першу чергу треба знати, що карієс має кілька стадій:Початкова стадія (стадія плями) не видно неозброєним поглядом, тому рідко хто звертається до лікаря на цьому етапі.

Хоча саме на цій стадії розвитку карієсу захворювання можна вилікувати проведенням недорог
ої процедури ремінерализації, оскільки емаль зуба не зруйнована і може насичуватися іонами фосфору, кальцію і фтору, повністю при цьому відновлюючись.

Наступні стадії - поверхневий карієс, середній і глибокий карієс вже вимагають проведення більшої кількості медичних процедур, включаючи свердління та пломбування, оскільки на цих етапах захворювання руйнування емалі та дентину (мінералізована тканина зуба під емаллю) стають незворотними.
На жаль, не думаючи про те, що з кожним тижнем карієс вражає все більші ділянки зуба, йдучи вглиб, ми часто звертаємося до лікаря вже тільки тоді, коли вже не можемо терпіти що з'явилася зубний біль.
Пам'ятайте, що чим раніше буде діагностовано карієс, тим швидше і безболісніше пройде його лікування. Якщо ви вже бачите потемніння на зубах або вас турбує зубний біль, не зволікайте, записуйтеся на безкоштовну консультацію до наших лікарів, і отримаєте якісне та ефективне лікування з гарантією.

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню