ЕСТЕТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ - МСЛ Центр

Перейти до вмісту

Головне меню:

 
ЛІКУВАННЯ ЗУБІВ
ПРОТЕЗУВАННЯ
ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА

 Одним з найважливіших етапів збереження стоматологічного здоров'я є професійна гігієна ротової порожнини, яка полягає у видаленні м'якого зубного нальоту і зубного каменю за допомогою спеціальних засобів та професійного обладнання. У 80% випадках незадовільна гігієна є основною причиною виникнення запальних процесів ясен (гінгівіту, парадонтиту), що в результаті призводить до втрати зубів.

 В ротовій порожнині є велика кількість мікроорганізмів. Навіть за допомогою найсучасніших засобів гігієни Ви не зможете в домашніх умовах очистити деякі ділянки зубів від залишків їжі. Мікроорганізми, разом з їжею утворюють м’який зубний наліт. Продуктами життєдіяльності мікроорганізмів зубного нальоту є кислоти, які в свою чергу не тільки провокують утворення карієсу, а й руйнують кістку, в якій знаходяться зуби. Наліт накопичується, десна запалюється, втрачає еластичність та починає кровоточити. Під дією мінералів і солей, які є в слині м’який наліт мінералізується, стає твердим, утворюючи зубний камінь. Він є надясенний (видимий) та підясенний (невидимий). При появі підясенного каменю в яснах відбуваються зміни: руйнується зв'язка зуба, паралельно починає розсмоктуватись кістка навколо зуба, зуб стає рухомий. В роті з’являється характерний неприємний запах. Такі зміни дають бактеріям можливість проникнення в кров’яну системи та розповсюджуватись по всьому організму. Проникнення бактерій в кров може спричинити появу хронічних захворювань різних органів та систем, зокрема серцево-судинної системи. Щоб запобігти цьому ми рекомендуємо проводити професійну гігієну ротової порожнини мінімум двічі на рік.

 Знімати зубні відкладення так само важливо, як і лікувати карієс, адже попередити захворювання набагато простіше, ніж його лікувати. Профілактика завжди дешевша за лікування, а лікування – за протезування та імплантацію. Дослідження довели, що при проведенні професійної гігієни один раз в шість місяців зменшується вірогідність утворення карієсу на 40-50%. Ось і виходить, що завдяки професійній гігієні порожнини рота можна уникнути багатьох захворювань зубо-щелепової системи.

 
 
Назад до вмісту | Назад до головного меню